AQ11EA910JA7WE
AQ11EA910JA7WE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 91PF 150V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 91pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EA910JA7WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EA910JA7WE AQ11EA910JA7WE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 91pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC