Продукція > AVX > AQ11EM101GA1WE
AQ11EM101GA1WE
AQ11EM101GA1WE AVX
aq-25947.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 100pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC
на замовлення 63 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції AQ11EM101GA1WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EM101GA1WE Виробник : KYOCERA AVX AQ_Series.pdf Description: CAP CER 100PF 150V 0505