Продукція > KYOCERA AVX > AQ11EM101JA7WE
AQ11EM101JA7WE
AQ11EM101JA7WE KYOCERA AVX
AQ_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 150V 0505
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 100pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EM101JA7WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EM101JA7WE AQ11EM101JA7WE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 100pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC