AQ11EM1R0BA1WE
AQ11EM1R0BA1WE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1PF 150V 0606
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 1pF .1pFTol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EM1R0BA1WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EM1R0BA1WE AQ11EM1R0BA1WE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 1pF .1pFTol C0G +90+-20ppm/oC