AQ11EM1R6CA7ME
AQ11EM1R6CA7ME AVX Corporation
AVX-AQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1.6PF 150V 0505
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 1.6pF .25pFTol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EM1R6CA7ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EM1R6CA7ME AQ11EM1R6CA7ME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 1.6pF .25pFTol C0G +90+-20ppm/oC