AQ11EM200JA7BE
AQ11EM200JA7BE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 20PF 150V 0606
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 20pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EM200JA7BE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EM200JA7BE AQ11EM200JA7BE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 20pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC