Продукція > AVX > AQ11EM220JA7WE
AQ11EM220JA7WE
AQ11EM220JA7WE AVX
AVX-AQ-Series-1479970.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 22pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC
на замовлення 874 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції AQ11EM220JA7WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EM220JA7WE AQ11EM220JA7WE Виробник : AVX Corporation RF-Microwave.pdf#page=206 Description: CAP CER 22PF 150V 0606