AQ11EM240GA7WE
AQ11EM240GA7WE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 24PF 150V 0606
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 24pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EM240GA7WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EM240GA7WE AQ11EM240GA7WE Виробник : AVX AVX-AQ-Series-1479970.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 24pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC