AQ11EM270GA7BE
AQ11EM270GA7BE AVX Corporation
AVX-AQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 27PF 150V 0505
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 27pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EM270GA7BE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EM270GA7BE AQ11EM270GA7BE Виробник : AVX AVX-AQ-Series-1479970.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 27pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC