AQ11EM270JA7ME
AQ11EM270JA7ME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 27PF 150V 0606
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 27pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EM270JA7ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EM270JA7ME AQ11EM270JA7ME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 27pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC