AQ11EM4R3BA1BE
AQ11EM4R3BA1BE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4.3PF 150V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 4.3pF .1pF Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EM4R3BA1BE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EM4R3BA1BE AQ11EM4R3BA1BE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 4.3pF .1pF Tol C0G +90+-20ppm/oC