AQ11EM5R1CA1BE
AQ11EM5R1CA1BE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 5.1PF 150V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 5.1pF .25pF Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EM5R1CA1BE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EM5R1CA1BE AQ11EM5R1CA1BE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 5.1pF .25pF Tol C0G +90+-20ppm/oC