AQ11EM5R1CA7ME
AQ11EM5R1CA7ME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 5.1PF 150V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 5.1pF .25pF Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EM5R1CA7ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EM5R1CA7ME AQ11EM5R1CA7ME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 5.1pF .25pF Tol C0G +90+-20ppm/oC