AQ11EM5R6BA1ME
AQ11EM5R6BA1ME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 5.6PF 150V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 5.6pF .1pF Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EM5R6BA1ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EM5R6BA1ME AQ11EM5R6BA1ME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 5.6pF .1pF Tol C0G +90+-20ppm/oC