AQ11EM620FA7WE
AQ11EM620FA7WE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 62PF 150V 0606
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 62pF 1% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EM620FA7WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EM620FA7WE AQ11EM620FA7WE Виробник : AVX AVX-AQ-Series-1479970.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 62pF 1% Tol C0G +90+-20ppm/oC