AQ11EM6R2BA7ME
AQ11EM6R2BA7ME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 6.2PF 150V 0606
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 6.2pF .1pF Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EM6R2BA7ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EM6R2BA7ME AQ11EM6R2BA7ME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 6.2pF .1pF Tol C0G +90+-20ppm/oC