AQ125A101FAJME
AQ125A101FAJME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 50V 0606
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF 1% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ125A101FAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ125A101FAJME AQ125A101FAJME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF 1% Tol C0G +90+-20ppm/oC