AQ125A101GAJME
AQ125A101GAJME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ125A101GAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ125A101GAJME AQ125A101GAJME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC