AQ125A102KAJWE
AQ125A102KAJWE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF 10% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ125A102KAJWE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ125A102KAJWE AQ125A102KAJWE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF 10% Tol C0G +90+-20ppm/oC