AQ125A102MAJWE
AQ125A102MAJWE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF 20% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ125A102MAJWE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ125A102MAJWE AQ125A102MAJWE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF 20% Tol C0G +90+-20ppm/oC