AQ125A111FAJME
AQ125A111FAJME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 110PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 110pF 1% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ125A111FAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ125A111FAJME AQ125A111FAJME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 110pF 1% Tol C0G +90+-20ppm/oC