AQ125A121GAJME
AQ125A121GAJME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 120PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 120pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ125A121GAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ125A121GAJME AQ125A121GAJME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 120pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC