AQ125A121JAJME
AQ125A121JAJME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 120PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 120pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ125A121JAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ125A121JAJME AQ125A121JAJME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 120pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC