AQ125A131JAJME
AQ125A131JAJME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 130PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 130pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ125A131JAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ125A131JAJME AQ125A131JAJME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 130pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC