AQ125A150JHJME
AQ125A150JHJME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 15PF 50V 0606
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 15pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ125A150JHJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ125A150JHJME AQ125A150JHJME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 15pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC