AQ125A151JAJBE
AQ125A151JAJBE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 150PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 150pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ125A151JAJBE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ125A151JAJBE AQ125A151JAJBE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 150pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC