AQ125A160JAJME
AQ125A160JAJME AVX Corporation
AVX-AQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 16PF 50V 0505
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 16pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ125A160JAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ125A160JAJME AQ125A160JAJME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 16pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC