AQ125A161GAJME
AQ125A161GAJME AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 160PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 160pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ125A161GAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ125A161GAJME AQ125A161GAJME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 160pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC