Продукція > VIKING > AR10BTCV2201
AR10BTCV2201
AR10BTCV2201 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 2010; 2.2kΩ; 0.25W; ±0.1%; AR
Case - mm: 5025
Resistance: 2.2kΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±0.1%
Manufacturer series: AR
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 25ppm/°C
на замовлення 460 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 2010; 2.2kΩ; 0.25W; ±0.1%; AR, Type of resistor: thin film, Kind of resistor: precise, Mounting: SMD, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 2.2kΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±0.1%, Manufacturer series: AR, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 25ppm/°C.