Продукція > VIKING > AR12BTC1022N
AR12BTC1022N
AR12BTC1022N Viking
AR REV F5  240522.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 2512; 10.2kΩ; 0.5W; ±0.1%; AR
Type of resistor: thin film
Resistance: 10.2kΩ
Power: 0.5W
Tolerance: ±0.1%
Operating temperature: -55...155°C
Mounting: SMD
Kind of resistor: precise
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Case - inch: 2512
Case - mm: 6432
Manufacturer series: AR
на замовлення 714 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 2512; 10.2kΩ; 0.5W; ±0.1%; AR, Type of resistor: thin film, Resistance: 10.2kΩ, Power: 0.5W, Tolerance: ±0.1%, Operating temperature: -55...155°C, Mounting: SMD, Kind of resistor: precise, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432, Manufacturer series: AR.