Продукція > VIKING > AR12BTC8200N
AR12BTC8200N
AR12BTC8200N Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 2512; 820Ω; 0.5W; ±0.1%; AR; 200V
Mounting: SMD
Resistance: 820Ω
Tolerance: ±0.1%
Operating temperature: -55...155°C
Kind of resistor: precise
Type of resistor: thin film
Power: 0.5W
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Manufacturer series: AR
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 2512; 820Ω; 0.5W; ±0.1%; AR; 200V, Mounting: SMD, Resistance: 820Ω, Tolerance: ±0.1%, Operating temperature: -55...155°C, Kind of resistor: precise, Type of resistor: thin film, Power: 0.5W, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432, Manufacturer series: AR.