Продукція > VIKING > AR12BTCU2201
AR12BTCU2201
AR12BTCU2201 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 2512; 2.2kΩ; 0.5W; ±0.1%; AR; 200V
Case - mm: 6432
Resistance: 2.2kΩ
Power: 0.5W
Tolerance: ±0.1%
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: AR
Kind of resistor: precise
Temperature coefficient: 25ppm/°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 2512; 2.2kΩ; 0.5W; ±0.1%; AR; 200V, Type of resistor: thin film, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432, Resistance: 2.2kΩ, Power: 0.5W, Tolerance: ±0.1%, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: AR, Kind of resistor: precise, Temperature coefficient: 25ppm/°C.