Продукція > VIKING > AR12BTCU2203
AR12BTCU2203
AR12BTCU2203 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 2512; 220kΩ; 0.5W; ±0.1%; AR; 200V
Resistance: 220kΩ
Power: 0.5W
Tolerance: ±0.1%
Type of resistor: thin film
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Case - inch: 2512
Case - mm: 6432
на замовлення 865 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 2512; 220kΩ; 0.5W; ±0.1%; AR; 200V, Resistance: 220kΩ, Power: 0.5W, Tolerance: ±0.1%, Manufacturer series: AR, Mounting: SMD, Kind of resistor: precise, Type of resistor: thin film, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432.