AR151C102K4R
AR151C102K4R KYOCERA AVX
AR_Series-3162291.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1000 pF X7R 10% 2.54 mm AEC-Q200
на замовлення 1180 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції AR151C102K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR151C102K4R AR151C102K4R Виробник : AVX AR-Series-777056.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 10% X7R
AR151C102K4R AR151C102K4R Виробник : AVX Corporation AR-Series.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL