Продукція > KYOCERA AVX > AR151C104K4RTR1
AR151C104K4RTR1
AR151C104K4RTR1 KYOCERA AVX
AR_Series-3162291.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF X7R 10% 2.54 mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук