Продукція > KYOCERA AVX > AR155A1R0D4RTR1
AR155A1R0D4RTR1
AR155A1R0D4RTR1 Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1 pF C0G (NP0) . 5pF 2.54mm AEC-Q200
на замовлення 769 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук