Продукція > AVX > AR155A391K4R
AR155A391K4R
AR155A391K4R AVX
AR-Series-775754.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 390pF 10% C0G
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції AR155A391K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR155A391K4R Виробник : AVX Corporation AR-Series.pdf Description: CAP CER 390PF 50V NP0 RADIAL