AR155A471K4R
AR155A471K4R KYOCERA AVX
AR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 470 pF C0G (NP0) 10% 2.54 mm AEC-Q20
на замовлення 759 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції AR155A471K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR155A471K4R AR155A471K4R Виробник : AVX AR-Series-777056.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 470pF 10% C0G
на замовлення 1900 шт:
AR155A471K4R Виробник : AVX Corporation AR-Series.pdf Description: CAP CER 470PF 50V NP0 RADIAL