AR155A681K4R AVX Corporation
AR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 680PF 50V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 680pF 10% C0G.
Інші пропозиції AR155A681K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR155A681K4R AR155A681K4R Виробник : AVX AR-Series-775754.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 680pF 10% C0G