AR201A100K4R
AR201A100K4R Kyocera AVX
AR-Series.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 10pF C0G (NP0) 10% 2.54 mm AEC-Q200
на замовлення 791 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук