Продукція > AVX > AR201A102K4R
AR201A102K4R
AR201A102K4R AVX
AR-Series-775754.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 10% C0G
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції AR201A102K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR201A102K4R AR201A102K4R Виробник : AVX Corporation AR-Series.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL