AR201C333K4R
AR201C333K4R AVX Corporation
AR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 33000pF 10% X7R.
Інші пропозиції AR201C333K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR201C333K4R AR201C333K4R Виробник : AVX AR-Series-777056.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 33000pF 10% X7R