AR202A4R7C4R KYOCERA AVX
AR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SKYCAPS
Tolerance: ±0.25pF
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm)
Capacitance: 4.7 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SKYCAPS, Tolerance: ±0.25pF, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm), Capacitance: 4.7 pF.
Інші пропозиції AR202A4R7C4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR202A4R7C4R AR202A4R7C4R Виробник : KYOCERA AVX AR_Series-3162291.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 4.7pF C0G(NP0) Tol .25pF AEC-Q200