Продукція > AVX > AR205A100K4RTR1
AR205A100K4RTR1
AR205A100K4RTR1 AVX
AR_Series-777056.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 10pF C0G (NP0) 10% 2.54 mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук