AR205A222K4R
AR205A222K4R Kyocera AVX
AR_Series-777056.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2200 pF C0G(NP0) 10% 2.54 mm AEC-Q20
на замовлення 978 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук