AR205C102K4R
AR205C102K4R Kyocera AVX
AR-Series.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1000 pF X7R 1 0% 2.54 mm AEC-Q200
на замовлення 10925 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SKYCAPS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції AR205C102K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR205C102K4R Виробник : KYOCERA AVX AR-Series.pdf Description: SKYCAPS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 1000 pF