AR205C105J4R KYOCERA AVX
AR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Packaging: Bag
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL, Packaging: Bag, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.