AR205C223K4R KYOCERA AVX
AR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SKYCAPS
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm)
Capacitance: 0.022 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SKYCAPS, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm), Capacitance: 0.022 µF.
Інші пропозиції AR205C223K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR205C223K4R AR205C223K4R Виробник : AVX AR-Series-777056.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 22000pF 10% X7R