Продукція > KYOCERA AVX > AR205C224K4R3347
AR205C224K4R3347
AR205C224K4R3347 Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 1 0 % 2.54 mm
на замовлення 970 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук