AR205C392K4R
AR205C392K4R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 3900 pF X7R 1 0% 2.54 mm AEC-Q200
на замовлення 1808 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук